Akcesoria Elzab

Kasy fiskalne Elzab cechują się trwałością, estetyką wykonania, a przede wszystkim funkcjonalnością, nic dziwnego, że znajdują zastosowanie w tak wielu dyscyplinach zawodowych. By móc w pełni wykorzystać ich właściwości oferujmy oryginalne akcesoria uzupełniające. W asortymencie mamy m.in. rolki papieru o różnej szerokości, wagi, czytniki kodów, modemy kasowe, szuflady, karty służące do zapisu elektronicznej kopii wydruków. Osobom korzystającym z kas fiskalnych w terenie polecamy pokrowce, które ułatwią przenoszenie oraz zabezpieczą urządzenie prze uszkodzeniem.

Warto zapoznać się z pełnym asortymentem dostępnych akcesoriów i wizyty w naszym punkcie w Szczecinie. Gwarantujmy obsługę na najwyższym poziomie, a w razie potrzeby służymy pomocą i doradztwem.

 Przewód zasilania samoch.

Przewód zasilania samoch.

Przewód zasilania samochodowego 12V umożliwia zasilanie kas z gniazdka zapalniczki samochodowej zarówno 12V jak i 24V. Rzecz dotyczy m.in. kasy ELZAB Mini E i Jota.

Czytnik kodów Z-3250 BT

Czytnik kodów Z-3250 BT

Zebex Z-3250 BT to bezprzewodowy czytnik kodów typu linear imager. Z łatwością mieści się w dłoni. Kompaktowa obudowa skanera czyni go urządzeniem doskonałym dla pracowników mobilnych.

Czytnik kodów Zebex Z-3190

Czytnik kodów Zebex Z-3190

Z-3190 BT to bezprzewodowy czytnik typu linear imager idealny do pracy w handlu oraz w warunkach magazynu.

Etui skórzane z uchwytem

Etui skórzane z uchwytem

Gustowne etui na kasy ELZAB Mini E. Praktyczny uchwyt ułatwia przenoszenie, co jest szczególnie istotne w pracy mobilnej. Zabezpiecza kasę przed uszkodzeniem i zabrudzeniem. Wykonane z wysokogatunkowej włoskiej skóry.

Interfejs komputerowy

Interfejs komputerowy

Interfejs komputerowy jest przeznaczony do połączenia kas ELZAB Jota i Mini z komputerem - dopasowując sygnały kasy do standardu RS232.

Koncentrator USB-4xRS232

Koncentrator USB-4xRS232

Koncentrator USB-4xRS232 to urządzenie, które umożliwia podłączenie do 4 urządzeń ELZAB z interfejsem szeregowym do komputera, który ich nie posiada, a zaopatrzony jest w pojedynczy port USB.

Konwerter LAN/RS232

Konwerter LAN/RS232

Konwerter LAN/RS232 daje możliwość podłączenie dwóch (lub czterech przy skorzystaniu z 4-kanalowego multipleksera) kas fiskalnych ELZAB z komputerem, poprzez lokalną sieć komputerową.

Konwerter USB-RS232

Konwerter USB-RS232

Konwerter USB-RS232 to praktyczne urządzenie likwidujące problem braku portu szeregowego, który ma miejsce coraz częściej w komputerach wyposażanych jedynie w porty USB.

Kuchta S

Kuchta S

Drukarka ELZAB Kuchta S stworzona została z myślą o barach szybkiej obsługi, gdzie posiłek zamawiany jest przy ladzie. Współdziała z kasami fiskalnymi ELZAB lub oprogramowaniem do obsługi sprzedaży w punkcie gastronomicznym.

Modem kas. Telekas/GSM

Modem kas. Telekas/GSM

Modem kasowy ELZAB Telekas/GSM pozwala na wykorzystanie sieci telefonii komórkowej do komunikacji pomiędzy oprogramowaniem w centrali, a kasą fiskalną marki ELZAB nawet w odległej lokalizacji.

Modem kasowy Telekas

Modem kasowy Telekas

Modem kasowy ELZAB Telekas umożliwia w szybki i praktyczny sposób zapisywać i odczytywać dane "do" oraz "z" kas mieszczących się w innej lokalizacji niż komputer z oprogramowaniem zarządzającym sprzedażą.

Moduł Bluetooth do K10

Moduł Bluetooth do K10

Moduł Bluetooth do kasy K10 (w wersji z pakietem rozszerzeń), umożliwiający współpracę kasy z czytnikiem kodów kreskowych.

Motorola LS 2208

Motorola LS 2208

LS 2208 to ręczny i poręczny czytnik laserowy cenionej w świecie kodów kreskowych marki MOTOROLA (d. SYMBOL). Solidna konstrukcja, obudowa wzmocniona gumowymi zabezpieczeniami oraz niepodatna na zrysowania szybka to atuty, które cenione są przez wielu użytkowników.

Multiplekser 4xRS232/RJ

Multiplekser 4xRS232/RJ

Multiplekser 4xRS232/RJ pozwala na podłączenie do jednego portu szeregowego komputera kilku (do czterech) urządzeń wyposażonych w interfejs RS232, np. kas i sprawdzarek cen. Wyposażony jest w cztery gniazda wejściowe oraz gniazdo wyjściowe typu RJ45.

Multiplekser 8xRS232/RJ

Multiplekser 8xRS232/RJ

Multiplekser 8xRS232/RJ umożliwia podłączenie do jednego portu szeregowego komputera kilku (do ośmiu) urządzeń wyposażonych w interfejs RS232, np. kas i sprawdzarek cen.

[12 3  >>  

Szybki kontakt

al Wyzwolenia 44 (pawilon pzry FALI)
Tel 91 81 22 082, kom. 698 616 172

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 16.00
Sobota - Niedziela: TYLKO SERWIS 24h

Mapa dojazdu

NASI PARTNERZY

 • Novitus

  NOVITUS

  Kasy fislane
 • Elzab

  ELZAB

  Kasy fislane

Kasy FISKALNE SZCZECIN

 • Dla kancelarii adwokackich i firm podatkowych
 • Dla lekarzy i gabinetów lekarskich
 • Dla warsztatów samochodowych i oponiarskich
 • Dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych
 • Dla firm cateringowych i małej gastronomii