Kasy fiskalne dla prawników

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów od 1 marca 2015 roku, osoby świadczące usługi prawnicze są zobligowane do posiadania i użytkowania kas fiskalnych. Warto odpowiednio wcześnie postarać się o zakup stosownego urządzenia, ponieważ w przypadku braku kasy fiskalnej, może zostać nałożona kara grzywny. Nasza firma wychodzi naprzeciw potrzeb osób wykonujących zawody prawnicze i oferuje bogaty wybór kas fiskalnych.

W asortymencie posiadamy kasy marki Novitus, które znane są nie tylko w naszym kraju, ale także na świecie. Nowoczesna technologia zastosowana w proponowanych przez nas urządzeniach, wpływa na niezawodność i satysfakcję z użytkowania. Nieduże rozmiary, estetyczna obudowa oraz łatwość obsługi, to ich podstawowe walory. Każdy model wyróżnia się niezwykłą funkcjonalnością, jednak warto zapoznać się ze szczegółową specyfikacją poszczególnych typów, aby dokonać optymalnego wyboru. Zapraszamy do obejrzenia całego asortymentu.

Novitus Nano E lex

Novitus Nano E lex

Nano E lex to najlepsza kasa fiskalna dla usług prawniczych. Optymalny wybór, ze względu na wysoką jakość i funkcjonalność.

Novitus Deon E

Novitus Deon E

DEON E jest pierwszą w Polsce przenośną drukarką fiskalną, która dokonuje zapisu kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, co odpowiada wytycznym Ministerstwa Finansów.

Novitus Sento E

Novitus Sento E

SENTO E to kasa fiskalna w najlepszym wydaniu adresowana do małych i średnich punktów handlowo-usługowych, zapisująca kopie wydruków na karcie pamięci SD.

Novitus Mała Plus

Novitus Mała Plus

Kasa fiskalna MAŁA PLUS (zmodernizowana wersja kasy MAŁA) - to rozbudowane technologicznie urządzenie polecane do niewielkich punktów sprzedaży.

Novitus Lupo

Novitus Lupo

NOVITUS LUPO to nowa, zmodyfikowana wersja znanej na rynku kasy fiskalnej Mała Plus. Unowocześnione wzornictwom, z klasycznie obsadzonymi wyświetlaczami.

Novitus Lupo E

Novitus Lupo E

Kasa fiskalna LUPO E to urządzenie przeznaczone do małych lokali handlowych. Posiada elektroniczną kopię paragonu oraz klawisze funkcyjne i szybkiej sprzedaży.

Novitus Mała Plus E

Novitus Mała Plus E

Kasa fiskalna MAŁA PLUS E to urządzenie oparte na nowoczesnej technologii adresowane do właścicieli małych punktów handlowych.

Szybki kontakt

al Wyzwolenia 44 (pawilon pzry FALI)
Tel 91 81 22 082, kom. 698 616 172

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 16.00
Sobota - Niedziela: TYLKO SERWIS 24h

Mapa dojazdu

NASI PARTNERZY

 • Novitus

  NOVITUS

  Kasy fislane
 • Elzab

  ELZAB

  Kasy fislane

Kasy FISKALNE SZCZECIN

 • Dla kancelarii adwokackich i firm podatkowych
 • Dla lekarzy i gabinetów lekarskich
 • Dla warsztatów samochodowych i oponiarskich
 • Dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych
 • Dla firm cateringowych i małej gastronomii