Kasy fisklane dla warsztatów samochodowych

Zgodnie z przepisami osoby prowadzące warsztaty samochodowe i serwisy naprawy są zmuszone do ewidencjonowania obrotów przy użyciu kasy fiskalnej. Trzeba wiedzieć, że każdy kto nie spełnia obowiązku posiadania kasy fiskalnej, może zostać ukarany grzywną. Aby temu zapobiec wskazane jest zaopatrzenie się we właściwe urządzenie fiskalne. Nasza firma przychodzi z pomocą i bogatą ofertą kas odpowiednich dla właścicieli warsztatów.

W naszym asortymencie znajdują się kasy fiskalne znanej marki Novitus, której produkty użytkuje szerokie grono osób. Dlaczego są tak chętnie stosowane? Przede wszystkim dla tego, że wykonane są z wysokiej jakości podzespołów i cechują się wyjątkową trwałością i łatwością obsługi. Poza tym większość modeli jest niewielkich rozmiarów, a poręczna obudowa ułatwia ewentualne przenoszenie.  Aby kasa odpowiadała indywidualnym potrzebom, warto zapoznać się z parametrami poszczególnych modeli, co z pewnością ułatwi dokonanie trafnego wyboru. 

Novitus Nano E moto

Novitus Nano E moto

Nano E moto to kasa fiskalna ciesząca się powodzeniem wśród osób pracujących w branży medycznej, np. lekarzy czy dentystów.

Novitus Deon E

Novitus Deon E

DEON E to mobilna drukarka fiskalna, pierwsza która zapis kopii paragonu tworzy na elektronicznym nośniku danych, co jest zgodne z dyrektywami Ministerstwa Finansów.

Novitus Sento E

Novitus Sento E

SENTO E to kasa fiskalna w najlepszym wydaniu adresowana do małych i średnich punktów handlowo-usługowych, zapisująca kopie wydruków na karcie pamięci SD.

Novitus Mała Plus

Novitus Mała Plus

Kasa fiskalna MAŁA PLUS (zmodernizowana wersja kasy MAŁA) - to rozbudowane technologicznie urządzenie polecane do niewielkich punktów sprzedaży.

Novitus Lupo

Novitus Lupo

NOVITUS LUPO to nowa, zmodyfikowana wersja znanej na rynku kasy fiskalnej Mała Plus. Unowocześnione wzornictwom, z klasycznie obsadzonymi wyświetlaczami.

Novitus Lupo E

Novitus Lupo E

Kasa fiskalna LUPO E to urządzenie przeznaczone do małych lokali handlowych. Posiada elektroniczną kopię paragonu oraz klawisze funkcyjne i szybkiej sprzedaży.

Novitus Mała Plus E

Novitus Mała Plus E

Kasa fiskalna MAŁA PLUS E to urządzenie oparte na nowoczesnej technologii adresowane do właścicieli małych punktów handlowych.

Szybki kontakt

al Wyzwolenia 44 (pawilon pzry FALI)
Tel 91 81 22 082, kom. 698 616 172

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 16.00
Sobota - Niedziela: TYLKO SERWIS 24h

Mapa dojazdu

NASI PARTNERZY

 • Novitus

  NOVITUS

  Kasy fislane
 • Elzab

  ELZAB

  Kasy fislane

Kasy FISKALNE SZCZECIN

 • Dla kancelarii adwokackich i firm podatkowych
 • Dla lekarzy i gabinetów lekarskich
 • Dla warsztatów samochodowych i oponiarskich
 • Dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych
 • Dla firm cateringowych i małej gastronomii