Kasy fiskalne proste i mobilne

Mobilne kasy fiskalne to praktyczne rozwiązanie dla osób, które prowadzą małą działalność handlowo-usługową. Proponowane przez na urządzenia marki Novitus, dzięki niewielkim gabarytom z powodzeniem mogą być przenoszone z miejsca na miejsce, a solidna obudowa zapobiega ewentualnym uszkodzeniom. Modele mobilnych kas fiskalnych wyposażone są w trwałe akumulatory, umożliwiające długotrwałą pracę bez konieczności zasilania zewnętrznego.

Zaprojektowane i wykonane zostały z dbałością o szczegóły, co odzwierciedla się w wyjątkowej funkcjonalności. Łatwa obsługa, czytelne wyświetlacze, szereg praktycznych funkcji to właściwości, które są mile widziane przez użytkowników kas fiskalnych. Zaawansowana technologia ukryta w niewielkiej i estetycznej obudowie to rozwiązanie dla wymagających klientów. Warto zapoznać się z wszystkimi oferowanymi produktami i dokonania najlepszego zakupu.

Novitus Nano E

Novitus Nano E

Nano E to najmniejsza kasa fiskalna. Optymalny wybór, ze względu na wysoką jakość i funkcjonalność.

Novitus Nano E med

Novitus Nano E med

Nano E med to kasa fiskalna ciesząca się powodzeniem wśród osób pracujących w branży medycznej, np. lekarzy czy dentystów.

Novitus Nano E lex

Novitus Nano E lex

Nano E lex to najlepsza kasa fiskalna dla usług prawniczych. Optymalny wybór, ze względu na wysoką jakość i funkcjonalność.

Novitus Nano E moto

Novitus Nano E moto

Nano E moto to kasa fiskalna ciesząca się powodzeniem wśród osób pracujących w warsztatach samochodowych, punktach wymiany opon.

Novitus Mała Plus

Novitus Mała Plus

Kasa fiskalna MAŁA PLUS (zmodernizowana wersja kasy MAŁA) - to rozbudowane technologicznie urządzenie polecane do niewielkich punktów sprzedaży.

Novitus Lupo

Novitus Lupo

NOVITUS LUPO to nowa, zmodyfikowana wersja znanej na rynku kasy fiskalnej Mała Plus. Unowocześnione wzornictwom, z klasycznie obsadzonymi wyświetlaczami.

Novitus Lupo E

Novitus Lupo E

Kasa fiskalna LUPO E to urządzenie przeznaczone do małych lokali handlowych. Posiada elektroniczną kopię paragonu oraz klawisze funkcyjne i szybkiej sprzedaży.

Novitus Mała Plus E

Novitus Mała Plus E

Kasa fiskalna MAŁA PLUS E to urządzenie oparte na nowoczesnej technologii adresowane do właścicieli małych punktów handlowych.

Szybki kontakt

al Wyzwolenia 44 (pawilon pzry FALI)
Tel 91 81 22 082, kom. 698 616 172

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 16.00
Sobota - Niedziela: TYLKO SERWIS 24h

Mapa dojazdu

NASI PARTNERZY

 • Novitus

  NOVITUS

  Kasy fislane
 • Elzab

  ELZAB

  Kasy fislane

Kasy FISKALNE SZCZECIN

 • Dla kancelarii adwokackich i firm podatkowych
 • Dla lekarzy i gabinetów lekarskich
 • Dla warsztatów samochodowych i oponiarskich
 • Dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych
 • Dla firm cateringowych i małej gastronomii