Kasy fisklane dla lekarzy

Kasa fiskalna to urządzenie rejestrujące, posiadające homologację Ministerstwa Finansów lub Prezesa Głównego Urzędu Miar, które jest przeznaczone do rejestracji obrotu oraz kwot podatku należnego przy sprzedaży towarów i usług. Obowiązkiem stosowania kas fiskalnych objęci są lekarze i lekarze dentyści. Warto wybrać taki typ urządzenia, który w maksymalnym stopniu będzie odpowiadał indywidulanym potrzebom osób świadczących usługi medyczne.

Nasza oferta to szeroki wybór kas i drukarek fiskalnych marki Novitus, które posiadają wiele przydatnych funkcji. Intuicyjna obsługa i niewielkie gabaryty to cechy, które przekonują przyszłych użytkowników. Na asortyment dla branży medycznej składają się urządzenia wysokiej jakości, które spełniają wszystkie normy i niezawodnie służą swoim właścicielom. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Novitus Nano E med

Novitus Nano E med

Nano E med to kasa fiskalna ciesząca się powodzeniem wśród osób pracujących w branży medycznej, np. lekarzy czy dentystów.

Novitus Deon E

Novitus Deon E

DEON E to mobilna drukarka fiskalna, pierwsza która zapis kopii paragonu tworzy na elektronicznym nośniku danych, co jest zgodne z dyrektywami Ministerstwa Finansów.

Novitus Sento E

Novitus Sento E

SENTO E to kasa fiskalna w najlepszym wydaniu adresowana do małych i średnich punktów handlowo-usługowych, zapisująca kopie wydruków na karcie pamięci SD.

Novitus Mała Plus

Novitus Mała Plus

Kasa fiskalna MAŁA PLUS (zmodernizowana wersja kasy MAŁA) - to rozbudowane technologicznie urządzenie polecane do niewielkich punktów sprzedaży.

Novitus Lupo

Novitus Lupo

NOVITUS LUPO to nowa, zmodyfikowana wersja znanej na rynku kasy fiskalnej Mała Plus. Unowocześnione wzornictwom, z klasycznie obsadzonymi wyświetlaczami.

Novitus Lupo E

Novitus Lupo E

Kasa fiskalna LUPO E to urządzenie przeznaczone do małych lokali handlowych. Posiada elektroniczną kopię paragonu oraz klawisze funkcyjne i szybkiej sprzedaży.

Novitus Mała Plus E

Novitus Mała Plus E

Kasa fiskalna MAŁA PLUS E to urządzenie oparte na nowoczesnej technologii adresowane do właścicieli małych punktów handlowych.

Szybki kontakt

al Wyzwolenia 44 (pawilon pzry FALI)
Tel 91 81 22 082, kom. 698 616 172

Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 16.00
Sobota - Niedziela: TYLKO SERWIS 24h

Mapa dojazdu

NASI PARTNERZY

 • Novitus

  NOVITUS

  Kasy fislane
 • Elzab

  ELZAB

  Kasy fislane

Kasy FISKALNE SZCZECIN

 • Dla kancelarii adwokackich i firm podatkowych
 • Dla lekarzy i gabinetów lekarskich
 • Dla warsztatów samochodowych i oponiarskich
 • Dla salonów fryzjerskich i kosmetycznych
 • Dla firm cateringowych i małej gastronomii